O nás


Naše společnost Regitas s.r.o. byla založena v roce 2013 a nabízí komplexní služby v oblasti neutralizace pachových látek. Naším cílem je vytvářet přívětivější prostředí jak pro práci, tak pro život samotný.

Začátkem roku 2014 jsme se stali pro český trh regionálním distributorem kompletního portfolia produktů Německé společnosti Biothysᵀᴹ GmbH, která se zabývá více jak 30 let vývojem technologie na neutralizaci zápachu. Tato společnost má zastoupení ve 42 zemích světa s více jak 3000 klienty. Unikátním produktem této společnosti jsou polymerní gelové pláty typu Gelactiv®. Od roku 2016 jsme naši působnost rozšířili i na Slovenskou republiku.

Dokážeme neutralizovat zápach vzdušiny jak ve vzduchotechnice, tak ve vnitřních prostorech, kde se mohou pohybovat zaměstnanci, tak i u venkovních plošných zdrojů zápachu, jako jsou skládky, kompostárny, nádrže ČOV apod., bez ohledu na jejich rozsah.

Produkty naší společnosti se řadí mezi špičku ve svém oboru. O úspěchu produktů svědčí celá řada instalací ve světových metropolích, v nadnárodních firmách a korporacích působících v různých oborech a odvětvích.

Technologii lze uplatnit takřka na každý druh zápachu díky širokému spektru gelových plátů a dalších doplňujících produktů. Dle typu přístroje jsme schopni neutralizovat zápach ve vzduchotechnice o průtok vzduchu více jak 1 000 000 m3/h.

Technologii lze uplatnit v oblastech průmyslu, petrochemie, odpadového hospodářství, potravinářských provozů, zemědělství, ČOV, kanalizačních systémů, BPS, ale i v hromadné dopravě, domácnostech a sektoru služeb.

Produkty jsou zdravotně nezávadné, biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí. Splňují řadu přísných evropských a mezinárodních norem a atestů.

Nabízíme možnost nezávazné schůzky s možností bezplatného vytvoření návrhu řešení společně s jeho cenovou kalkulací. Navrhneme Vám individuální řešení přímo pro potřeby Vaší společnosti. Zároveň spolupracujeme se společnostmi poskytující komplexní poradenské služby v oblasti získávání a čerpání dotací z fondů Evropské unie a České republiky. Poradíme Vám, jak získat prostředky na zlepšování pracovních podmínek a životního prostředí.