Služby a domácnost

Vůně je v současnosti stále důležitějším marketingovým nástrojem. Je vědecky dokázáno, že čichová pamět je mnohem silnější než zraková. Příjemná vůně pozitivně stimuluje Vaše návštěvníky, kteří se k Vám budou rádi opakovaně vracet.

Služby

Hotely, restaurace, nákupní centra, obchody, kancelářské objekty, kluby, úklidové společnosti, autosalony, posilovny, nemocnice, kliniky, veterinární ordinace krematoria.

V rámci naší činnosti Vám pomůžeme s problematikou zápachu. Pomocí unikátní technologie Biothysᵀᴹ GmbH dokážeme neutralizovat zápach přímo v místnostech, kde se pohybují lidé a zaměstnanci. Využíváme k tomu polymerních gelů Gelactiv® a Gel-O-Dor® a kapalných produktů ExAir®.

Vzduchotechnika

Pro zpříjemnění pracovního prostředí zaměstnanců nebo zákazníků pohybujících se v sektoru služeb, lze využít stávající vzduchotechniky nebo klimatizace, do které se aplikuje jeden nebo více nosičů MultiPlate. Z gelových plátů vložených do nosičů MultiPlate se postupně strhávají aktivní látky, které jsou rovnoměrně distribuovány do jednotlivých pokojů, chodeb, administrativních komplexů apod., kde neutralizují lidské pachy a díky parfemizaci navozují příjemnou atmosféru.

Vnitřní prostory místností a chodeb

Polymerní gely lze umístit do difuzních zařízení AirForce® Plus Star nebo Five. Pomocí těchto zařízení s nastavitelnou rychlostí ventilátorů jsou aktivní látky uvolňovány do prostoru.

Toalety a kuřárny

Zařízeními AirForce® Plus Star, Five nebo Smellmeister® lze neutralizovat pachové látky v prostoru toalet a kuřáren. Polymerní gely spolehlivě neutralizují zápach lidského potu, moči, tabáku apod. Pro ošetření menších prostor toalet, lze použít pouze nerezového nosiče gelových barů s odorizačními gely typu Gel-O-Dor®.

Při neutralizaci zápachu z tabákových výrobků lze použít kapalný produkt ExAir®, který lze aplikovat přímo na zasažená místa, jako jsou například části oblečení, záclony apod.