AirForce®

je typ technologie, která využívá přirozeného proudění vzduchu, bez nutnosti elektrické energie.AirForce® 1

je inovativní způsob statické neutralizace zapáchajících rušivých vlivů, s využitím přirozeného proudění vzduchu. Nosič AirForce® 1 je složen ze dvou spojených desek, do kterých jsou vloženy jeden až dva gelové pláty. Díky přirozenému proudění vzduchu v místě použití, jsou neutralizační látky rozptýleny do blízkého okolí nosiče. Nosiče se nejčastěji vystaví mezi zdrojem zápachu a např. nedalekou obydlenou zástavbou s maximálními rozestupy do 5 m, aby vytvořili účinnou bariéru z aktivních látek a nedovolili průniku látek pachových. Tento systém umožňuje nepřetržitou neutralizaci zápachu bez potřeby přívodu elektrické energie. Tato technologie se nejčastěji používá u kompostáren, skládek odpadu, ČOV, BPS, nádrží, a ostatních statických zdrojů zápachu.

AirForce® 1
Náplň:1 – 2 gelové pláty Gelactiv®/Gel-O-Dor® (rozměr plátů 280 x 220 x 13 mm)
Rozměry:75 x 50 cm
AirForce® 1 AirForce® 1


MultiPlate

je technologie aplikovaná do stávající vzduchotechniky a ventilačních systémů. Skládá se z nosiče, který pojme až 6 polymerních gelů. Vzduch proudící okolo plátů postupně strhává aktivní látky, které se mísí v prostoru vzduchotechniky s látkami zápachu a efektivně je neutralizují. Po vyústění vzdušiny do venkovního či vnitřního prostoru výroby nebo administrativních komplexů, je výsledný zápach redukován. Technologie nosiče MultiPlate je vhodná do míst se stávající VZT s přívodem čerstvého vzduchu zvenčí budovy. Vhodné pro průmyslové výroby, zemědělské komplexy, vnitřní prostory ČOV, nákupní centra, hotely, kancelářské komplexy apod.

Multi Plate MultiPlate


Binpod®

je speciálně navržené pouzdro gelových barů, které je vyrobeno z HDPE recyklovaného plastu. Otvory jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby nedocházelo k ucpání průduchů odpadními pytli, materiálem apod., který by bránil optimálnímu uvolňování aktivních látek. Je vhodný pro aplikaci do veřejných kontejnerů a popelnic. Může být aplikován jak do otevřených, tak uzavřených prostor. Dle intenzity zápachu a rozměr neutralizovaných prostor se použijí 1 – 3 nosiče Binpod®.

Binpod®
Náplň:až 6 ks Gelactiv®/Gel-O-Dor® bar
Rozměry:610 x 130 x 60 mm
Hmotnost:600g
Binpod® Binpod®