+420 778 410 012 regitas@regitas.cz

O nás

Nabízíme komplexní služby v oblasti neutralizace pachových látek. Naším cílem je vytvářet přívětivější prostředí pro práci i život samotný.

Společnost Regitas s.r.o. byla založena v roce 2013 jako česká rodinná firma. V roce 2014 se stala pro český trh regionálním distributorem německé technologie Biothys™ GmbH na neutralizaci pachových látek. Od roku 2015 nabízí své služby i v rámci Slovenské republiky.

Společnost Biothys™ GmbH

Společnost Biothys™ GmbH, sídlící v německém městečku Willstätt poblíž francouzkých hranic, byla založena před více než 30 lety jako francouzská rodinná firma. Po celou tuto dobu se zabývá vývojem technologie na neutralizaci pachových látek. Technologii lze využít takřka na každý typ pachového znečištění od velkých průmyslových provozů, přes zemědělství až po sektor služeb a domácnosti. Společnost nyní působí ve více než 40 zemích světa.

Certifikace

Produkty společnosti Biothys™ GmbH jsou zdravotně nezávadné, biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí. Splňují řadu přísných evropských a mezinárodních norem a atestů. Proto lze technologii použít i ve vnitřních prostorech výroby, kde se pohybují zaměstnanci.

Společnost Biothys™ GmbH byla v letech 2009 a 2015 opět certifikována dle norem ISO 9001 a ISO 14001 za její systém stálého zlepšování řízení a kvality technologie.

Příležitost k zisku finančních prostředků

Dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi poskytující komplexní poradenské služby v oblasti vyřízení a čerpání finančních prostředků z fondů Evropské unie a dotačních programů České republiky.

Začátkem roku 2017 vyhlásilo ministerstvo životního prostředí prostřednictvím Státního fondu životního prostředí České republiky výzvu na snížení emisí pachových látek ze stacionárních zdrojů v rámci Národního programu Životního prostředí. V letech 2017 a 2018 jsme za pomoci této výzvy realizovali 4 projekty, které mohly získat finanční podporu na pořízení technologie až do výše 60 %. 

Pokud byste se chtěli dozvědět více o možnostech získání finančních prostředků na snížení emisí pachových látek, neváhejte nás kontaktovat


Německá společnost Biothys™ GmbH je výrobcem této unikátní technologie na neutralizaci pachových látek

a jejím vývojem se zabývá již více než 30 let.