+420 778 410 012 regitas@regitas.cz

Služby a domácnost

Čich umí skvěle vyvolávat vzpomínky, ovlivňovat naši náladu i chování. Vůně rozhoduje, jak dlouho se na daném místě zdržíme a zda se tam rádi znovu vrátíme. Tato technologie dokáže účinně neutralizovat různé typy pachových látek v ovzduší a vytvářet přívětivější prostředí pro práci a život samotný.

Služby

Zpříjemníme lidem pobyt v prostorech, kde se často a rádi pohybují. Naše produkty je možné použít v hotelech, nákupních centrech, kancelářích, klubech, autosalonech apod. Řada gelových plátů Gel-O-Dor je ze 70 % doplněna o odorizační složku, díky které jsme schopni částečně neutralizovat zápach a zároveň provonět tyto prostory. Ke zpříjemnění ovzduší na pracovišti či veřejných, společných nebo prodejních prostorech, lze dobře využít stávající vzduchotechniku nebo klimatizaci s vloženými gelovými pláty.

Úklidové společnosti mohou využít naše kapalné produkty např. při mytí podlah.

Zápach na toaletách a v kuřárnách jsme schopni neutralizovat pomocí gelových plátů, které se jednoduše umístí do bezpečných nosičů na zeď v místnosti nebo do menších mobilních zařízení.

Zápach cigaretového kouře z popelníků v restauracích, hospodách, hotelech, firemních kuřárnách apod., lze eliminovat pomocí granulátového produktu Granul'Air, který se jednoduše do popelníků v malém množství přidá.

Domácnosti

Zápach ze steliva domácích mazlíčků jsme schopni neutralizovat pomocí granulátového produktu Granul'Air, který jednoduše do steliva přimícháte.

Zápach cigaretového kouře z oblečení, záclon, nábytku apod., jsme schopni neutralizovat pomocí rozstřikovače kapalného produktu Anti-Tabac Mint.

Vybrané reference

Nezávazná konzultace a zkouška

V případě vašeho zájmu se o technologii dozvědět více, nás neváhejte kontaktovat a my za vámi rádi přijedeme, blíže vám technologii vysvětlíme a bezplatně navrhneme způsob řešení nežádoucího zdroje zápachu. U většiny nabízíme i možnost zkoušky, abyste si ověřili účinnost technologie přímo ve vašich podmínkách. Poradenství ohledně možnosti získání dotace ze stacionárních, národních či evropských fondů je samozřejmostí.

Ošetření venkovních zdrojů

Ošetření venkovních zdrojů

nezávisle na jejich rozloze

Ošetření vnitřních výrobních prostor

Ošetření vnitřních výrobních prostor

kde se pohybují zaměstnanci

Ošetření VZT a výduchů

Ošetření VZT a výduchů

jakéhokoli průtoku vzduchu

Rychlá instalace

Rychlá instalace

během 1 dne

Možnosti zkoušky

Možnosti zkoušky

v reálných podmínkách u klienta

Nízké instalační náklady

Nízké instalační náklady

bez nutnosti stavebních úprav