+420 778 410 012 regitas@regitas.cz

Obalovny

Z důvodu stálého rozšiřování dálniční sítě a rozsáhlých oprav úseků dálnice D1, jejichž ukončení je v nedohlednu, jsou obalovny po celé České republice stále více zatěžovány a často tlačeny k navyšování kapacity produkce asfaltové směsi. To způsobuje uvolňování většího množství pachových látek z jejich areálů, které mohou znepříjemňovat pobyt v nedalekých obytných zástavbách a přilehlých obcích.

I se zápachem asfaltové směsi jsme schopni pomoci

U obaloven jsme schopni pomoci se zdroji zápachu, kterými mohou být stáčecí místa asfaltové směsi do nákladních automobilů a dopravních vozíků, výduchy z mícháren, nákladní automobily odvážející asfaltovou směs apod.

Tyto zdroje zápachu jsme schopni neutralizovat pomocí inovativní technologie Microtec, a to distribucí aktivních látek v podobě suché páry přímo do výparů, uvolňujících se do okolí při stáčení asfaltové směsi nebo z hlavního výduchu obalovny.

Zdrojem zápachu může být i nákladní automobil, naplněný asfaltovou směsí i po jeho přikrytí plachtou. Nákladní automobil může dále po výjezdu z obalovny uvolňovat zbytkový zápach z asfaltu po celé trase svého průjezdu např. obcí. V tomto případě lze použít produkt Sol'Air, který lze jednoduše aplikovat rozstřikem na plachtu, kryjící naloženou asfaltovou směs.

Vybrané reference

Nezávazná konzultace a zkouška

V případě vašeho zájmu se o technologii dozvědět více, nás neváhejte kontaktovat a my za vámi rádi přijedeme, blíže vám technologii vysvětlíme a bezplatně navrhneme způsob řešení nežádoucího zdroje zápachu. U většiny nabízíme i možnost zkoušky, abyste si ověřili účinnost technologie přímo ve vašich podmínkách. Poradenství ohledně možnosti získání dotace ze stacionárních, národních či evropských fondů je samozřejmostí.

Ošetření venkovních zdrojů

Ošetření venkovních zdrojů

nezávisle na jejich rozloze

Ošetření vnitřních výrobních prostor

Ošetření vnitřních výrobních prostor

kde se pohybují zaměstnanci

Ošetření VZT a výduchů

Ošetření VZT a výduchů

jakéhokoli průtoku vzduchu

Rychlá instalace

Rychlá instalace

během 1 dne

Možnosti zkoušky

Možnosti zkoušky

v reálných podmínkách u klienta

Nízké instalační náklady

Nízké instalační náklady

bez nutnosti stavebních úprav