+420 778 410 012 regitas@regitas.cz

Kanalizace

Nežádoucí zápach z kanalizačních systémů, přečerpávacích stanic, výtlačných šachet a podobně, může mít značně negativní vliv na kvalitu života lidí žijících nebo pracujících v jejich blízkosti. S tímto problémem se můžeme setkat i při napojování kanalizačních sítí jednotlivých obcí, využívající společnou čistírnu odpadních vod. Podobné problémy mohou zažívat i zaměstnanci průmyslových, potravinářských a jiných provozů, kde zdrojem zápachu může být odpadní voda z výroby, usazovací nádrže, tukové lapoly nebo okolí i vnitřní prostředí čistíren odpadních vod.

Řešení

Tento problém lze jednoduše vyřešit pomocí inovativních gelových plátů řady Gelactiv® Suspension. Může se jednat o objekty městské kanalizační sítěkanalizační šachty uvnitř výrobních závodů, prostor přečerpávacích stanic, nádrží apod.

Při zápachu vycházejícího z kanalizace, se gelový plát jednoduše zavěsí pod poklop kanalizační šachty, kde nepříjemný zápach okamžitě neutralizuje. Navíc se zbavíte koroze v kanalizačních systémech, která se projevuje sirnatým povrchem vnitřního pláště. Zápach z rozsáhlejších prostor, kterými mohou být přečerpávací stanice či nádrže, lze také řešit pouhým zavěšením gelových plátů řady Gelactiv® Suspension do jejich prostoru.

Pomocí těchto produktů jsme pomohli již více jak 30 obcím, 35 firmám a 40 vodárenským společnostem.

Vybrané reference

Nezávazná konzultace a zkouška

V případě vašeho zájmu se o technologii dozvědět více, nás neváhejte kontaktovat a my za vámi rádi přijedeme, blíže vám technologii vysvětlíme a bezplatně navrhneme způsob řešení nežádoucího zdroje zápachu. U většiny nabízíme i možnost zkoušky, abyste si ověřili účinnost technologie přímo ve vašich podmínkách. Poradenství ohledně možnosti získání dotace ze stacionárních, národních či evropských fondů je samozřejmostí.

Ošetření venkovních zdrojů

Ošetření venkovních zdrojů

nezávisle na jejich rozloze

Ošetření vnitřních výrobních prostor

Ošetření vnitřních výrobních prostor

kde se pohybují zaměstnanci

Ošetření VZT a výduchů

Ošetření VZT a výduchů

jakéhokoli průtoku vzduchu

Rychlá instalace

Rychlá instalace

během 1 dne

Možnosti zkoušky

Možnosti zkoušky

v reálných podmínkách u klienta

Nízké instalační náklady

Nízké instalační náklady

bez nutnosti stavebních úprav