+420 778 410 012 regitas@regitas.cz

Neutralizace zápachu šířícího se přes otevřená vstupní vrata dvou hal

Firma: VAS s.r.o.
Obor zákazníka: Kafilérie
Oblast neutralizace: Zpracování odpadu
Město: Mojšova Lúčka
Datum realizace: 27. 06. 2018

Technologie: Smellmeister®
Produkty: Gelactiv®, Exair®

Popis:

Slovenské kafilérii VAS s.r.o. u Žiliny pomáháme s neutralizací zápachu. Ten se uvolňoval 2 vstupními vraty pro nákladní automobily do prostor areálu a následně i do přilehlé obytné zástavby. Nově zde také pomáháme s eliminací zápachu na jednom z hlavních výduchů vzdušiny z vnitřních prostor.

Oboje vstupní vrata o velikosti cca 6 x 5 m, kterými vjíždí nákladní automobily do prostoru hal o velikosti cca 1 200 m³, jsme obehnali perforovanými trubicemi, ze kterých se začnou uvolňovat aktivní látky při jejich otevření. K ukončení aplikace aktivních látek okolo vrat dojde automaticky až po jejich úplném dovření. Aktivní látky jsou distribuovány z gelových plátů Gelactiv®, které jsou umístěny v zařízení Smellmeister® G18. Na jedny vrata je určeno vždy jedno zařízení. K průjezdu nákladních automobilů/otevření vrat, dochází v průměru 12x/den.

Také zde ošetřujeme jeden z hlavních výduchů vzdušiny z vnitřních prostor, pomocí kapalného produktu Exair® AD/Ima. Produkt je po zředění vodou rostřikován tryskami v prostoru výduchu do zapáchající vzdušiny. Aktivní látky, obsažené v kapalném produktu, okamžitě reagují se zápachem a ten neutralizují.