+420 778 410 012 regitas@regitas.cz

AirForce Plus

Technologie AirForce Plus využívá řízeného proudění vzduchu. Je tvořena zejména menšími zařízeními s vlastními ventilátory pro distribuci aktivních látek z vložených gelových plátů do prostoru se zápachem.

AirForce Plus USB

AirForce Plus USB je inovativní zařízení, které může být napájeno pomocí USB konektoru, 2 bateriemi AA 1.5 V nebo pomocí 230 V. Jeho rozměry jsou 10 x 8 x 10 cm. Obsahuje nízkonapěťový ventilátor a má prostor pro uložení 1 kusu gelu typ mini, s rozměry cca 25 x 25 mm. Pomocí malého ventilátoru se z gelu strhávají aktivní látky, které se uvolňují do okolního prostoru zařízení, kde neutralizují vyskytující se pachové látky. Je velmi tichý a estetický. Lze jej použít v kancelářích, které jsou dotčeny zapáchající vzdušinou z výroby nebo kouřem z cigaret. Dále pak v šatnách, na toaletách apod. Zařízení je účinné v prostoru do 20 m³, v závislosti na intenzitě zápachu.

AirForce Plus STAR

AirForce Plus STAR je zařízení obsahující dynamický ventilátor s modifikací pro uložení až 3 gelových patron. Je napájeno pomocí 230 V. Jeho rozměry jsou 20 x 40 x 20 cm. Zařízení je možné naistalovat na jakoukoli rovnou plochu nebo vertikálně na stěnu. Lze jej použít v prostorech výroby nebo v kancelářích, které jsou dotčeny zapáchající vzdušinou z výroby. Dále v šatnách, na toaletách apod. Zařízení je účinné v prostoru do 200 m³, v závislosti na intenzitě zápachu.

AirForce Plus FIVE

AirForce Plus FIVE je zařízení s nejvyšším výkonem v modelové řadě AirForce Plus. Je napájeno pomocí 230 V. Jeho rozměry jsou 40 x 20 x 10 cm. Obsahuje velmi tichý ventilátor, který je možno regulovat pomocí dvou rychlostních stupňů. Dále je vybaveno HEPA filtrem s antibakteriálním povlakem. Zařízení je modifikováno pro vložení až 4 gelových náplní typu cartridge. Zařízení je možné naistalovat na jakoukoli rovnou plochu nebo přichytit díky kovové konstrukci na stěnu. Lze jej použít ve větších prostorách výroby, a tak zpříjemnit pracovní prostředí zaměstnancům. Zařízení je účinné v prostoru do 500 m³, v závislosti na intenzitě zápachu.

Ošetření venkovních zdrojů

Ošetření venkovních zdrojů

nezávisle na jejich rozloze

Ošetření vnitřních výrobních prostor

Ošetření vnitřních výrobních prostor

kde se pohybují zaměstnanci

Ošetření VZT a výduchů

Ošetření VZT a výduchů

jakéhokoli průtoku vzduchu

Rychlá instalace

Rychlá instalace

během 1 dne

Možnosti zkoušky

Možnosti zkoušky

v reálných podmínkách u klienta

Nízké instalační náklady

Nízké instalační náklady

bez nutnosti stavebních úprav